15.09.2018.
SPORT, KOŠARKA
HKK Zrinjski u finalu turnira Mariofil Džidić
U drugoj utakmici na turniru Mariofil Džidić sastali su se košarkaši domaćina HKK Zrinjski i KK Split. Prva četvrtina završila je dominacijom Plemića i rezultatom 24:9 za Zrinjski. Poluvrijeme je završilo vodstvom Zrinjskog 34:28.

Treći period donio je povratak gostiju u utakmicu i taj dio završava 62:62. Utakmica je ušla u neizvjesnu završnicu i na koncu Zrinjski je zasluženo slaviorezultatom 85:83 za Zrinjski.

Zrinjski je do pobjede predvodio Aleksandar Todorović s 25 koševa, u redovima Splita bolji od ostalih bio je Kovačević s 20 koševa.

Finalni susret između Zrinjskog i Sutjeske igra se u sutra u 20 sati, a dva sata ranije na programu je utakmica za treće mjesto u kojem se sastaju Rogaška i Split.